English version
Apie mus
Mokykla
Atstovai
Foto galerija
Kontaktinė informacija
 
Paramotorai
Paratraikai
Parasparniai
Propeleriai
Kita įranga
 
Naudinga informacija
Kaip gimsta Cors-Air variklis
Naudingi patarimai pilotams
Cors-Air JAV
Naujasis įrenginys - paratraikas!
Forumas ( "Penktasis vandenynas" )
Daugiau informacijos
Artimiausi renginiai
2009 m. renginių kaledorius
2010 renginiai
Paramotorai

Patobulinus paramotoro rėma, dabar jis gali būti komplektuojamas su skirtingomis pakabomis - "aukšta", "žema" ir "vidutine".

Dėl žemo svorio centro "aukšta" pakaba pasižįmi ypatingu stabilumu skrendant net turbulencijos sąlygomis. "žema" pakaba labiau patiks mėgstantiems pilotavimą balansuojant kūno svoriu, ypač atliekant akrobatinius pratimus. Užsakovui pageidaujant paramotoras gali būti užsakomas iškart su abiejomis pakabos sistemomis. Tokiu atveju pilotas visados turės galimybę pasirinkti ir sumontuoti tą pakabos sistemą, kuri jo nuožiūra labiau tiks planuojamam skrydžiui.
Skrydžiui paruoštas paramotoras sveria 24,6 kg. Statinė trauka - nuo 62 kg iki 77 kg (priklauso nuo naudojamo propelerio skersmens). Didesnio svorio skraidinimui (ypač rekomenduojama dviviečiam paratraikui) siūlomas įrangos variantas išvysto 82-85 kg statinę trauką (papilomai turi būti užsakoma 150 cm skermens propelerio apsauga).

 

 

 

 

Lengvas, lyg aliuminis, tvirtas - kaip plienas. Tai - išskirtinės titano, iš kurio pagamintas paramotoro rėmas, savybės. Rėmas sveria - tik 4,3 kg, tačiau yra labai atsparus smūgiams, todėl ženkliai padidina saugumą nesėkmingo starto ar tūpimo atveju.

 

 

Paramotoro rėmas lengvai ir greitai išardomas į penkias dalis. Jis komplektuojamas su 110 cm arba 140 cm skersmens propelerio apsauga, kuri, užsakovui pageidaujant, bus pagaminta iš tradicinių arba profiliuotų titano vamzdžių. Tai - išskirtinės mūsų konstrukcijos rėmo savybė.

 

 

Tai patobulintas labai gerą įvertinimą pelniusio motoro M21Y variantas. Cors-Air M25Y Black Devil gaminamas dviejų modifikacijų - rankinio užvedimo arba su elektriniu starteriu. Be to, naujasis variklis yra žymiai lengvesnis už savo pirmtaką.  Su elektriniu starteriu ir srovės generatoriumi (automatiniam baterijos pakrovimui skrydžio metu) komplektuojamo Cors-Air M25Y Black Devil svoris - 11 kg. Daugiau informacijos apie naują variklį: http://www.jpxitalia.com

 

 

 

Nėra jokių atvirų laidų ir išorinių jungčių (išskyrus akumuliatoriaus ir degimo žvakęs kabelius). Paramotoro elektros sistema sumontuota atskiroje dėžutėje, kurios išorėje tėra tik vienas elektros srovės jungiklis. Visas variklio valdymas atliekamas viena ranka, kurios pirštais lenvai pasiekiami visi valdymo jungikliai ir mygtukai.

 

 

Išardytas (į atskiras penkias dalis) paramotoras nesunkiai telpa bet kurio lengvojo automobilio bagažinėje, tad dėl jo pervežimo dažniausia nekyla jokių problemų. Paramotoro surinkimui ir paruošimui skrydžiui pakanka 10-15 minučių.

 

 

 
Atgal
 
Į viršų
 

Kontaktai:  Fly Otto Paramotors Vilnius, Lietuva, Tel.: +370 698 70245, Tel.: +370 687 40775, info@otto-paramotors.com

IDEAFORMUS interneto projektai © 2008 Fly Otto Paramotors
Visos teisės saugomos